Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Zagadki Sherlocka Holmesa
Partner lockme

Zagadki Sherlocka Holmesa

Białka Tatrzańska | Małopolska | ESC HOUSE

7.9/10
Białka Tatrzańska: 1. miejsce | Małopolska: 94. miejsce | Polska: 827. miejsce

 • 2-5 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Kryminalny

Podstępny Moriaty wykradł korale Królowej Elżbiety, najcenniejszy symbol Anglii! I to w takim momencie, przed samymi uroczystościami! Anglii grozi kompromitacja, sprytny złodziej dobrze wiedział co robi! A Sherlock nie może ich odzyskać, jest zbyt daleko! Na szczęście Królowa nie została sama, ma w końcu Was - przyjaciół Sherlock`a - którzy obiecali odzyskać skradziony skarb. Korzystając ze śladów pozostawionych przez Moriaty`ego musicie odzyskać korale, ale jak tego dokonać, kiedy uroczystości zaczynają się już za godzinę?

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
Firma Usługowa PaintMe Bartłomiej Tomaszkowicz
ul Gładkie 11a
34-500 Zakopane
NIP: 736-168-66-95
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 13 opinii o tym pokoju

7.9/10

Białka Tatrzańska: 1. miejsce
Polska: 827. miejsce

Obsługa 8.3/10

Klimat 8.0/10

1

4

5

2

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Stanisław T.

  Stanisław T.

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Klimatyczny i niezbyt trudny

  08.08.2017 | data wizyty: 07.08.2017 0 0

  Imponujące przygotowanie jeśli chodzi o wystrój i akcesoria. Zagadki dość proste, logicznie prowadzące do celu. Świetny dla osób rozpoczynających przygodę z Escape Roomami. Gracze bardziej zaawansowani mogą ustanawiać rekordy jeśli chodzi o czas rozwiązania zagadek i z pewnością docenią świetny klimat. Polecam serdecznie.

 • TheMonia

  TheMonia

  Liczba recenzji: 27 Profil FB

  Totalny niewypał to chyba mało powiedziane

  20.02.2017 | data wizyty: 20.02.2017 0 0

  Byliśmy w tym pokoju w 2 i wyszliśmy rozczarowani, czym?
  Niestety wszystkim!
  Pokój bardzo nisko budżetowy co widać na każdym kroku, wystrój prawie taki sam w całym escape roomie od wejścia do wnętrza pokoi.
  Pani dobrze wiedziała, że przyjdziemy a pokoje były nie sprawdzone czy może być tam wpuszczona grupa co zepsuło nam całą zabawę. Jeden kluczyk do kłódki leżał se całkiem osobno, inna kłódka w ogóle nie działała, wszystko trzymało się na tak zwane "słowo honoru". Zagadki mało pomysłowe nawet jak na pokój dla początkujących.
  Niesprawdzenie czy pokój jest poukładany/wszystko jest na miejscu jest moim zdaniem niedopuszczane, jeśli chce się prowadzić firmę typu ESCAPE ROOM.

  Tani prosty pokoik, a koszt "zabawy" 99zł... Nie warto!

  Byliśmy już w kilkudziesięciu pokojach, ale tak zawiedzeni a wręcz zdenerwowani, że można taki pokój otworzyć to jeszcze nie byliśmy.

 • Nann

  Nann

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Super pokój dla początkujących!

  15.07.2017 | data wizyty: 22.04.2017 0 0

  Do pokóju w tematyce Sherlocka Holmsa wybrałam się z rodzeństwem. Wcześniej słyszałam o tego typu rozrywce i z ciekawości postnowiłam spróbowac. Wystrój pokoju bardzo spójny i utrzymany w tematyce. Bardzo podobały mi się mapy i fotografie na ścianach. Zagatki spójne i logiczne ćwicza czytanie ze zrozumnieniem. Pan z obsługi bardzo miły i pomocny.

 • pawelbarszcz

  pawelbarszcz

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Jak zabić klimat zabawy, i jeszcze dobić go na deser

  08.08.2017 | data wizyty: 25.07.2017 0 0

  Pokój bardzo nas zawiódł, choć to po części dlatego, że kilka dni wcześniej świetnie bawiliśmy się w innym pokoju w mieście niedaleko Białki.

  Już od samego przywitania przez organizatora nie było żadnego klimatu. Organizator jedynie zdawkowo streścił, o co chodzi w escape room i ani przez moment nie próbował choćby udawać budowania atmosfery.

  W pokoju zagadki logiczne i w klimacie, to muszę przyznać. Aczkolwiek trochę monotematyczne i do bólu liniowe. Wystrój na minimum, byle oddać tematykę.

  Najbardziej boli mnie totalnie zepsuty klimat (jakiś tam był na początku, gdy zaangażowaliśmy się w szukanie zagadek i rozwiązań). Otóż w pewnym momencie padły nam baterie od walky-talky służącego do proszenia o podpowiedzi. A podpowiedź była nam potrzebna. Pokazywaliśmy więc je w kamerze organizatora, machaliśmy rękoma… i nic. Po kilku minutach irytacji zapukaliśmy w drzwi. Organizator pojawił się, nie przejął się zbyt specjalnie, dał nam podpowiedź i… zostawił nienaprawione walky-talky.

  Drugi raz klimat został dobity na koniec. Na podstawie tekstów z zagadek i instrukcji na początku można było wywnioskować dwa sposoby zakończenia rozgrywki:
  1) dostać się do Ważnego Przedmiotu
  2) to, co wyżej + wydostać się z pokoju
  Gdy już dostaliśmy się do Ważnego Przedmiotu, okazało się, że… nic się nie okazało. Nie było żadnego dźwięku, drzwi się nie otworzyły, nikt do nas nie przyszedł. No to myśleliśmy dalej. Cześć z nas uważała, że to koniec, a część, że musimy jeszcze znaleźć klucz do drzwi. Podirytowani tą niejasnością zaczęliśmy machać przed kamerą Ważnym Przedmiotem. Po kilku minutach zapukaliśmy do drzwi i organizator, jakby nigdy nic, stwierdził "o, udało się Wam dostać do Ważnego Przedmiotu, spoko, no to już koniec". Ech… cały klimat zabity.

 • Łukasz Z. 3

  Łukasz Z. 3

  Liczba recenzji: 93 Profil FB

  Loftogame u Sherlocka

  11.07.2016 0 0

  Bardzo przyjemny pokój na początek przygody z Escape Roomami. Zagadki spójne i logiczne, świetne wykonanie i fajny klimat. Był jeden mały poślizg techniczny, ale bez dramatu. Bardzo warty polecenia. No i dzięki za rekord ;)

 • Arkadiusz K. 1

  Arkadiusz K. 1

  Liczba recenzji: 68 Profil FB

  Czytaj uważnie, nie kombinuj!

  09.07.2016 0 0

  Przy okazji urlopu udało mi się wyciągnąć dwie amatorki w temacie Escape Room'ów do tego pokoju. Dziewczęta były zachwycone wynikiem i tym co zastały w pokoju.
  Niestety jako grupa popełniliśmy jeden podstawowy błąd - szukaliśmy czegoś czego nie ma, a wystarczyło czytać i działać.
  Umiesz czytać ze zrozumieniem? No to rekord pokoju masz w kieszeni ;) Nie za trudny, nie za duży, ale sporo kłódek. Bardzo dobry dla grup początkujących.
  Klimat przyzwoity, obsługa sympatyczna! Polecam bez zająknięcia ;)

 • Krzychu W.

  Krzychu W.

  Liczba recenzji: 4 Profil FB

  Sherloock

  21.11.2016 0 0

  Pokój idealny dla początkujących, super zabawa w wolnym czasie. Różnorodne zagadki, logicznie ze sobą powiązane. Ciekawa fabuła. Polecam.

 • Sandra K.

  Sandra K.

  Liczba recenzji: 40 Profil FB

  Idealny dla początkujących

  17.02.2016 0 0

  Pokój idealny dla grup początkujących. Zagadki logiczne i spójne. Klimat super można się wczuć w rolę tytułowego Sherlock'a Holmes'a. Moim zdaniem pokój dla 2-3 osób max przy 5 osobach jest już trochę ciasno i za mało zagadek na taką ilość. Ogólna satysfakcja na 5 :)

 • Karol

  Karol

  Liczba recenzji: 8

  Fajna zabawa

  24.02.2016 0 0

  Fajne zagadki na początek, spodobał mi się ten rodzaj rozrywki.

 • madziekk

  madziekk

  Liczba recenzji: 3

  Poczuj się jak Sherlock!

  02.03.2016 0 0

  Super urządzony wystój pokoju, ciekawe i zróżnicowane zagadki i do tego prawdziwie tajemniczy klimat. Gorąco polecam, grupom początkującym jak i zaawansowanym graczom. "Zagadki Sherlocka Holmesa" to pokój obowiązkowy do odwiedzenia!

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM