O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Zagadki Sherlocka Holmesa

Zagadki Sherlocka Holmesa

Białka Tatrzańska | Małopolska | ESC HOUSE

7.7/10
Białka Tatrzańska: 1. miejsce | Małopolska: 72. miejsce | Polska: 761. miejsce

 • 2-5 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Kryminalny

Podstępny Moriaty wykradł korale Królowej Elżbiety, najcenniejszy symbol Anglii! I to w takim momencie, przed samymi uroczystościami! Anglii grozi kompromitacja, sprytny złodziej dobrze wiedział co robi! A Sherlock nie może ich odzyskać, jest zbyt daleko! Na szczęście Królowa nie została sama, ma w końcu Was - przyjaciół Sherlock`a - którzy obiecali odzyskać skradziony skarb. Korzystając ze śladów pozostawionych przez Moriaty`ego musicie odzyskać korale, ale jak tego dokonać, kiedy uroczystości zaczynają się już za godzinę?

 • Możliwość gry po angielsku
Adres

ESC HOUSE

ul.Środkowa 179a
34-405 Białka Tatrzańska

Strona WWW 533 338 995 Wyślij wiadomość

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 12 opinii o tym pokoju

7.7/10

Białka Tatrzańska: 1. miejsce
Polska: 761. miejsce

Obsługa 8.8/10

Klimat 7.8/10

1

3

5

2

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Emma P.

  Liczba recenzji: 27 Profil FB

  Szału ni ma...

  02.05.2017 0 0

  Po całodniowym leżeniu w słynnym spa miasta postanowiliśmy z grupą porobić coś innego wieczorem. Niestety kina nie było i tak trafiliśmy do miejscowego escape room'u.

  Pokój niskobudżetowy, szału nie było - można było się spodziewać po jedynym lokalnym escape. Cena była jakby atrakcyjna, ale potem doszliśmy do wniosku, że nie powinno być tyle za taką jakość.

  Zagadki często nie były za logiczne, więc prosiliśmy bardzo dużo rad w stylu "co autor miał na myśli". Spodziewaliśmy się innego poziomu rozrywki zwłaszcza, jak tyle jest pozytywnych komentarzy na lockme.pl. Zawiedliśmy się, ale nauczyliśmy się także, że istnieją "mniej fajniejsze" pokoje oraz opinie nie zawsze są odzwierciadlają faktyczny stan. Nie polecam osobom, którzy wiedzą, co to oznacza "dobry" escape.

 • TheMonia

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  Totalny niewypał to chyba mało powiedziane

  20.02.2017 | data wizyty: 20.02.2017 0 0

  Byliśmy w tym pokoju w 2 i wyszliśmy rozczarowani, czym?
  Niestety wszystkim!
  Pokój bardzo nisko budżetowy co widać na każdym kroku, wystrój prawie taki sam w całym escape roomie od wejścia do wnętrza pokoi.
  Pani dobrze wiedziała, że przyjdziemy a pokoje były nie sprawdzone czy może być tam wpuszczona grupa co zepsuło nam całą zabawę. Jeden kluczyk do kłódki leżał se całkiem osobno, inna kłódka w ogóle nie działała, wszystko trzymało się na tak zwane "słowo honoru". Zagadki mało pomysłowe nawet jak na pokój dla początkujących.
  Niesprawdzenie czy pokój jest poukładany/wszystko jest na miejscu jest moim zdaniem niedopuszczane, jeśli chce się prowadzić firmę typu ESCAPE ROOM.

  Tani prosty pokoik, a koszt "zabawy" 99zł... Nie warto!

  Byliśmy już w kilkudziesięciu pokojach, ale tak zawiedzeni a wręcz zdenerwowani, że można taki pokój otworzyć to jeszcze nie byliśmy.

 • Nann

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Super pokój dla początkujących!

  15.07.2017 | data wizyty: 22.04.2017 0 0

  Do pokóju w tematyce Sherlocka Holmsa wybrałam się z rodzeństwem. Wcześniej słyszałam o tego typu rozrywce i z ciekawości postnowiłam spróbowac. Wystrój pokoju bardzo spójny i utrzymany w tematyce. Bardzo podobały mi się mapy i fotografie na ścianach. Zagatki spójne i logiczne ćwicza czytanie ze zrozumnieniem. Pan z obsługi bardzo miły i pomocny.

 • Łukasz Z. 3

  Liczba recenzji: 93 Profil FB

  Loftogame u Sherlocka

  11.07.2016 0 0

  Bardzo przyjemny pokój na początek przygody z Escape Roomami. Zagadki spójne i logiczne, świetne wykonanie i fajny klimat. Był jeden mały poślizg techniczny, ale bez dramatu. Bardzo warty polecenia. No i dzięki za rekord ;)

 • Arkadiusz K. 1

  Liczba recenzji: 54 Profil FB

  Czytaj uważnie, nie kombinuj!

  09.07.2016 0 0

  Przy okazji urlopu udało mi się wyciągnąć dwie amatorki w temacie Escape Room'ów do tego pokoju. Dziewczęta były zachwycone wynikiem i tym co zastały w pokoju.
  Niestety jako grupa popełniliśmy jeden podstawowy błąd - szukaliśmy czegoś czego nie ma, a wystarczyło czytać i działać.
  Umiesz czytać ze zrozumieniem? No to rekord pokoju masz w kieszeni ;) Nie za trudny, nie za duży, ale sporo kłódek. Bardzo dobry dla grup początkujących.
  Klimat przyzwoity, obsługa sympatyczna! Polecam bez zająknięcia ;)

 • Krzychu W.

  Liczba recenzji: 4 Profil FB

  Sherloock

  21.11.2016 0 0

  Pokój idealny dla początkujących, super zabawa w wolnym czasie. Różnorodne zagadki, logicznie ze sobą powiązane. Ciekawa fabuła. Polecam.

 • Sandra K.

  Liczba recenzji: 33 Profil FB

  Idealny dla początkujących

  17.02.2016 0 0

  Pokój idealny dla grup początkujących. Zagadki logiczne i spójne. Klimat super można się wczuć w rolę tytułowego Sherlock'a Holmes'a. Moim zdaniem pokój dla 2-3 osób max przy 5 osobach jest już trochę ciasno i za mało zagadek na taką ilość. Ogólna satysfakcja na 5 :)

 • Karol

  Liczba recenzji: 8

  Fajna zabawa

  24.02.2016 0 0

  Fajne zagadki na początek, spodobał mi się ten rodzaj rozrywki.

 • madziekk

  Liczba recenzji: 3

  Poczuj się jak Sherlock!

  02.03.2016 0 0

  Super urządzony wystój pokoju, ciekawe i zróżnicowane zagadki i do tego prawdziwie tajemniczy klimat. Gorąco polecam, grupom początkującym jak i zaawansowanym graczom. "Zagadki Sherlocka Holmesa" to pokój obowiązkowy do odwiedzenia!

 • Michał S. 4

  Liczba recenzji: 5

  :)

  11.01.2016 0 0

  Bez rewelacji daje rade :)

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM