Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Tajemnice Gabinetu Lekarskiego
Partner lockme

Tajemnice Gabinetu Lekarskiego

Białka Tatrzańska | Małopolska | ESC HOUSE

7.4/10
Białka Tatrzańska: 3. miejsce | Małopolska: 102. miejsce | Polska: 896. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

W Gabinecie Lekarskim doktora Nowaka doszło do morderstwa! Pacjent wiedział, że ktoś czyha na jego życie, więc przed śmiercią zostawił wskazówki pozwalające zidentyfikować mordercę. Czy mordercą naprawdę okaże się doktor Nowak? Musicie szybko przeprowadzić śledztwo, bo za godzinę ślady będą już zatarte, a mordercy nigdy nie uda się ukarać...

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
Firma Usługowa PaintMe Bartłomiej Tomaszkowicz
ul Gładkie 11a
34-500 Zakopane
NIP: 736-168-66-95
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 16 opinii o tym pokoju

7.4/10

Białka Tatrzańska: 3. miejsce
Polska: 896. miejsce

Obsługa 8.1/10

Klimat 7.9/10

0

3

1

7

5

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Zagadkowcy

  Zagadkowcy

  Liczba recenzji: 82

  Najsłabszy pokój w ESC HOUSE

  29.03.2018 | data wizyty: 16.02.2018

  Nie polecamy.

  Escape ma niewiele wspólnego z logiką. Moją ocenę "bardzo trudny" należy rozumieć tak: kilka zagadek było nieprzemyślanych, żadna rozkmina nie doprowadzi w nich do wpadnięcia na rozwiązanie. Po usłyszeniu toku myślenia prowadzącego do odpowiedzi, mieliśmy ochotę tylko zrobić facepalma, tak bardzo to nie miało sensu. Ktoś powinien wyrzucić lub dopracować część łamigłówek, bo pomimo tego, że są tu i interesujące zagadki, strasznie negatywnie te nielogiczne rzutowały na ogólne wrażenia z pokoju.

  Plusów jest kilka:
  - przemiła obsługa (zmieniła się od czasu ostatnich komentarzy)
  - minimalistyczny, szpitalny, pełen napięcia klimat
  - bardzo fajna jedna zagadka

  Co ciekawe, inne pokoje w tym miejscu, Sherlock i Hydraulik, podobały nam się znacznie bardziej. Mają ciekawsze, a przede wszystkim dobrze opracowane łamigłówki :)

 • Agata B.

  Agata B.

  Liczba recenzji: 30

  Na pewno nie gabinet lekarski

  20.02.2017 | data wizyty: 20.02.2017

  Niestety nie mogę napisać dobrych rzeczy o tym pokoju, jak i ogólnie o tym miejscu, a rzadko mi się to zdarza. Byłam już w kilkudziesięciu pokojach i nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Już od wejścia wyczuwałam, że jest coś nie tak. Nie było ani przytulnie, ani ciekawie, ani nic co bym zapamiętała. Obskurne ściany i podłoga. I niestety to samo było w pokojach.

  Moim pierwszym pokojem w tym miejscu był Gabinet. Kozetka i kilka szafek nie powoduje, że obskurne pomieszczenie zamieni się w gabinet lekarski, nawet jakiegoś psychopaty. Ze ścian odpadał tynk, klamka z drzwi odpadała i wszędzie było brudno co powodowało niechęć dotykania czegokolwiek. Drzwi z szafy były tak bardzo powyginane, że kłódki nie były potrzebne, ponieważ wszystko można było wyciągnąć z niej bez wpisywania kodu.
  Zagadki były stosunkowo łatwe, ale oklepane. Tylko 1 czy 2 zagadki są warte zapamiętania.
  Ogólnie przez całą grę wiało nudą. Nie było nawet muzyki, która umilałaby chociaż te chwile.

  Co do obsługi to zamiast otrzymywać wskazówki to dostawaliśmy od razu rozwiązanie. Było widać, że Pani z obsługi nie jest zadowolona, że w ogóle przyszliśmy i musi się nami zajmować.

  Za taką cenę (a jest moim zdaniem za wysoka) spodziewałam się czegoś ambitniejszego, ładniejszego i dopracowanego, a spotkałam się z totalną chałą.
  Jestem zawiedziona, ponieważ w okresie świątecznym byłam w pokojach w Zakopanym tej firmy i wrażenia są zupełnie inne.

 • Jednorożec Kasia

  Jednorożec Kasia

  Liczba recenzji: 1

  Skomplikowane morderstwo

  11.02.2018 | data wizyty: 11.02.2018

  Bardzo dobrze wykonane i dobrane zagadki. Pokój dość trudny i wymagający.
  Obsługa tego miejsca bardzo miła, życzliwa i pomocna.

 • Majs

  Majs

  Liczba recenzji: 11

  Bez szału

  27.08.2017 | data wizyty: 19.02.2017

  Zasłużone miejsce w Pl :)
  Obsługa źle przygotowała nam niektóre zagadki.

 • LockYou

  LockYou

  Liczba recenzji: 113

  Escape room, który stanął w czasie…

  25.08.2016

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z osobą, która nigdy nie miała styczności z tego typu rozrywką. Koleżanka była bardzo zadowolona z wizyty, jednak w mojej ocenie pokój przypominał „pierwszą generację ER”. Zacznę od tego, że pomieszczenie nie było zbyt duże toteż uważam, że liczebność naszej gruby była optymalna. Jeśli chodzi o klimat to wystrój pokoju był spójny i pasujący do realizowanej fabuły, jednak dosyć minimalistyczny i ubogi – nie było elementów, które wprowadzałyby w zachwyt, czy dodawałyby smaczku rozgrywce. Wewnątrz czekała na nas optymalna (dla 2 osób) liczba zagadek o raczej niskim poziomie trudności. Zadania opierały się na dokładnym przeszukaniu pokoju i kojarzeniu informacji w nim znalezionych. Przypominały mi one te z pierwszych escape roomów w jakich w życiu byłam. Jeśli chodzi o aspekt techniczny – w pokoju były jedynie rozwiązania kłódkowe, nie było nawet najprostszej elektroniki. System podpowiedzi wykorzystywał zamontowany w pokoju interkom. Wskazówki udzielane były z rozmysłem i nie w sposób dosłowny, a dodatkowo jedynie na prośbę uczestników zabawy, co uważam za sporą zaletę. Jednak miałyśmy wrażenie, że Mistrz Gry nie do końca nas obserwuje – kiedy poprosiłyśmy o podpowiedź musiałyśmy relacjonować, co do tej pory zrobiłyśmy. W firmie nie było także poczekalni ani możliwości skorzystania z toalety :(

 • Nann

  Nann

  Liczba recenzji: 2

  Pokój jak z horrorów!

  15.07.2017 | data wizyty: 23.04.2017

  Po pokoju z Sherlokiem Holmsem postanowiliśmy sprawdzić inne pokoje tej firmy. Na następny dzień udaliśmy się do Gabinetu Lekarskiego. Pierwsze wrażenie to szok! Wystrój pokoju jak w przychodni lekarskiej w latach PRL-u lub gabineciku pielęgniarki w szkole podstawowej. POPROSTU SUPER KLIMAT! Bardzo spogobały mi się zagatki tym razem nieco trudniejsze. Obsługa pomocna i miła! Serdecznie polecam!?

 • Łukasz Z. 3

  Łukasz Z. 3

  Liczba recenzji: 93

  Loftogame idzie do lekarza

  11.07.2016

  Po tym pokoju chyba się wybierzemy. Jeden z najtrudniejszych pokoi, z jakimi zdarzyło nam się mierzyć. Zagadki są złożone i wymagają więcej kminienia niż standardowo. Pokój jest naprawdę trudny, ale duża satysfakcja z wyjścia, nawet z podpowiedzią. Bardzo polecamy, szczególnie grupom, które lubią wyzwania.

 • Łukasz Z. 2

  Łukasz Z. 2

  Liczba recenzji: 2

  Pokój po morderstwie...

  06.02.2017

  Widać, że pokój jest po morderstwie, bo raczej nikt w nim dawno nie sprzątał, bo sprawiał wrażenie brudnego. Porozrywane miejscami karteczki, które są wskazówkami, czy tak trudno wydrukować coś tak małego i przykleić jeszcze raz w pokoju? Zamiast zalaminować diagram, jest na nim napisane "Prosimy nie pisać po diagramie", a wygląda jakby kilka osób już go zwijało w rękach. Sposób podawania wskazówek też średni, domofon, przez który trzeba było się określić, na którym etapie gry jesteśmy, mimo że mistrz gry posiada kamerę na pokój.
  Kilka fajnych zagadek, ale część z nich zbyt zagmatwane, jakby stworzone tylko dla zabicia czasu.
  Pani z obsługi też jakby już nie czuje klimatu tego pokoju i na wstępie ważniejsze jest podpisanie regulaminu niż wprowadzenie fajną opowieścią w grę.

 • Krzychu W.

  Krzychu W.

  Liczba recenzji: 4

  Strzeż się lekarza!

  21.11.2016

  Pokój wymagający i dosyć trudny, trzeba sporo myśleć i kojarzyć, jeden z niewielu escapów z którego nie udało się nam wyjść, choć mało brakował - polecam!

 • gabrysia20

  gabrysia20

  Liczba recenzji: 7

  Udało sie

  01.06.2016

  Ogólnie bardzo fajny klimat w pokoju :) Udało się nam wyjść z jedną małą podpowiedzią po przypadkowym złamaniu szyfru do kłódki, pomimo tego świetna zabawa. Polecam

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM